29 września członkowie naszego Stowarzyszenia oprócz wyjazdów na rekonstrukcje historyczne zajmują się także prowadzeniem warsztatów dydaktycznych dla dzieci i młodzieży.

20170919_114744

Głównym tematem warsztatów jest zazwyczaj 1 Pułk Strzelców Konnych lub Kampania Wrześniowa. Dla najmłodszych natomiast są to zajęcia o patriotyzmie, barwach narodowych i kawalerii.

Za każdym razem nasi członkowie dostosowują temat i metodykę warsztatów do wieku i wiedzy historycznej uczniów.

_DSC0117

W tym roku nasi członkowie odwiedzili Szkołę Podstawową nr 2 w Garwolinie im. 1 Pułku Strzelców Konnych, Publiczną Szkołę Podstawową w Starogrodzie i Zespół Szkół nr 2 w Łaskarzewie.

Zapraszamy do oglądania pełnej ⇒galerii⇐ zdjęciowej

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server144717/ftp/stow1psk/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399